Oferta kursów

Kursy standardowe

Kursy standardowe odbywają się na 9 poziomach zaawansowania od poziomuA1 DO C2 w skali UE oraz Rady Europy.

Kursy te rozwijają wszystkie sprawności językowe (mówienie, rozumienie tekstu słuchanego oraz czytanego, pisanie.

  • Największy nacisk jest kładziony na MÓWIENIE,
  • Kurs obejmuje cały rok szkolny – około 65 godzin,
  • Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2X45 min) lub raz w tygodniu 90 min.

Dzieci w wieku 7-10 lat

Zajęcia dla dzieci od 7 do 10 lat, prowadzone 2 razy w tygodniu po 45 minut. Intensywny tok lekcji nie pozwala się nudzić nawet największym marudom. Lektorzy wciągają swoich uczniów w świat nowych słówek i zwrotów. Wprowadzając element rywalizacji zachęcają do pilnego uczestnictwa w lekcji i zdobywania „tytułów”. Towarzyszące podręcznikom płyty uczą i bawią. Liczne ćwiczenia i powtórki gwarantują, że poznane wiadomości „zostaną w głowie” na długo. Co trzy miesiące opracowujemy raport z postępów każdego z dzieci. Rodzice znajdują w nim charakterystykę zrealizowanego materiału oraz opis pracy ich dzieci. Ten ostatni element jest również bardzo istotny, bo często rodzice są pełni lęku „czy aby moje dziecko coś umie ?” Lektor w fachowy sposób wyjaśnia, jakich umiejętności możemy spodziewać się od dziecka w danym wieku, a także indywidualnie scharakteryzuje postępy każdego ze swoich podopiecznych.

Dzieci w wieku 11-12 lat

Zajęcia dla dzieci od 11 do 12 lat, prowadzone 2 razy w tygodniu po 45 minut Każdy z tych pionów obejmuje kursy na kilku kolejnych stopniach zaawansowania,.

Kursy te uwzględniają specyfikę nastoletniego uczestnika. Zajęcia prowadzone są w nowoczesny sposób za pomocą tablicy interaktywnej która sprawia ze uczniowie bardziej zapamiętują nowe słownictwo i struktury gramatyczne.

W celu zachęcenia uczniów do nauki wprowadzamy element rywalizacji który zachęca uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Młodzież gimnazjalna

Kursy językowe dla młodzieży odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 min. Na zajęciach poruszamy problematykę, która jest interesująca dla młodych ludzi. Dzięki temu konwersacje mają naprawdę żywy charakter.

Duża ilość ćwiczeń w rozumieniu ze słuchu pozwala młodzieży w satysfakcjonujący sposób samodzielnie korzystać z kanałów obcojęzycznych TV. W program wplatane są też zagadnienia interdyscyplinarne, rozszerzające wiedzę słuchaczy z innych dziedzin.

Uczestnicy przygotowują również swoje własne projekty, co wymaga znacznego zaangażowania. Również wykorzystujemy do nauki najnowocześniejszą metodę bezpośrednią, która pozawala na osiągnięcie najlepszych rezultatów w najkrótszym czasie.
Ta grupa wiekowa to niezwykle wymagający odbiorca – sprostać ich oczekiwaniom może tylko zespół profesjonalistów, a do tego – entuzjastów,ludzi otwartych na świat i pragnących go zmieniać.

Często podczas zajęć trzeba odpowiedzieć uczniom na pytania wychodzące daleko poza bieżący temat lekcji. Ale takie wyzwania w Language School bardzo sobie cenimy. Na zajęciach uczniowie poznają tajniki egzaminu gimnazjalnego, by spokojnie i pewnie wejść do sali egzaminacyjnej.

Młodzież licealna

W zależności od poziomu zaawansowania oferujemy zajęcia konwersacyjne lub kursy maturalne.  Konwersacje w grupach comfort (4-6 osób) 2 razy w tygodniu po 60 minut lub 75 minut. Kursy maturalne w grupach standard (6-8 osób) 2 razy w tygodniu po 90 minut lub raz w tygodniu 90 min.

Program przygotowany przez egzaminatora maturalnego z uwzględnieniem corocznych zmian co z zapewnia przerobienie wszystkich zagadnień, których znajomość będzie wymagana na maturze z języka obcego. Słuchacze utrwalają zagadnienia gramatyczne i składniowe, powtarzają słownictwo związane ze wskazanymi tematami, a zadania typu maturalnego wykonują po to, by formuła egzaminu nie była zaskoczeniem.

Systematyczna praca w okresie 8 miesięcy zapewnia nie tylko właściwe przyswojenie wiedzy, ale również nabranie ufności, co do własnego powodzenia na tym tak ważnym w życiu młodego człowieka egzaminie. Jest nam bardzo miło, kiedy na początku czerwca przychodzą do Language School nasi absolwenci i chwalą się swoimi świetnymi ocenami.
Dla wszystkich kursantów przewidziana jest bezpłatna matura próbna.

Z NAMI ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI
z01 z02 z03 z04
Facebook
Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości