Oferta kursów

Kursy standardowe

Kursy standardowe odbywają się na 9 poziomach zaawansowania od poziomuA1 DO C2 w skali UE oraz Rady Europy.

Kursy te rozwijają wszystkie sprawności językowe (mówienie, rozumienie tekstu słuchanego oraz czytanego, pisanie.

 • Największy nacisk jest kładziony na MÓWIENIE,
 • Kurs obejmuje cały rok szkolny – około 65 godzin,
 • Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2X45 min) lub raz w tygodniu 90 min.

Angielski dla przedszkolaków (od 3 roku życia)

Angielski dla przedszkolaków prowadzimy za pomocą nowoczesnych metod nauczania, a przede wszystkim za pomocą metody bezpośredniej. Używamy podręcznika WOW! Dzieci, to jest angielski!

Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie prowadzą dzieci poprzez kolorowy świat angielskiego. Każda lekcja zawiera do czterech filmów z historyjkami i piosenkami. Steve skłania dzieci do reagowania i komunikacji poprzez zabawne skecze, co sprawia, że wszystkie lekcje są wzbogacone o elementy nauki z native speakerem.

Co naje nam ta metoda?

Pierwsza książka do nauki z prawdziwą twarzą, filmami, piosenkami, grami, kartami, pieczątkami.

 • interakcja z native speakerem poprzez piosenki i filmy,
 • nauka poprzez zabawę i aktywną komunikację,
 • komunikacja z dziećmi z użyciem prawdziwej ludzkiej twarzy Steve’a Wattsa,
 • angażuje pamięć emocjonalną, dzięki czemu nauka jest bardziej efektywna,
 • rodzice mogą obserwować postępy swoich dzieci i otrzymują wskazówki, jak pracować z dziećmi w domu.

okladki_wow

Więcej informacji na www.wowenglish.pl

Wow english to:

 • autorska metoda nauczania,
 • oferta uszyta na miarę potrzeb klienta,
 • patronat metodyczny wydawnictwa Direct Language Lab,
 • 10% zniżki na materiały dydaktyczne,
 • wykwalifikowana i doświadczona kadra,
 • bezpłatna lekcja pokazowa,
 • nadzór metodyczny,
 • najnowsze metody nauczania (tablica interaktywna).

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 30 min

Dzieci w wieku 7-10 lat

Zajęcia dla dzieci od 7 do 10 lat, prowadzone 2 razy w tygodniu po 45 minut. Intensywny tok lekcji nie pozwala się nudzić nawet największym marudom. Lektorzy wciągają swoich uczniów w świat nowych słówek i zwrotów. Wprowadzając element rywalizacji zachęcają do pilnego uczestnictwa w lekcji i zdobywania „tytułów”. Towarzyszące podręcznikom płyty uczą i bawią. Liczne ćwiczenia i powtórki gwarantują, że poznane wiadomości „zostaną w głowie” na długo. Co trzy miesiące opracowujemy raport z postępów każdego z dzieci. Rodzice znajdują w nim charakterystykę zrealizowanego materiału oraz opis pracy ich dzieci. Ten ostatni element jest również bardzo istotny, bo często rodzice są pełni lęku „czy aby moje dziecko coś umie ?” Lektor w fachowy sposób wyjaśnia, jakich umiejętności możemy spodziewać się od dziecka w danym wieku, a także indywidualnie scharakteryzuje postępy każdego ze swoich podopiecznych.

Dzieci w wieku 11-12 lat

Zajęcia dla dzieci od 11 do 12 lat, prowadzone 2 razy w tygodniu po 45 minut Każdy z tych pionów obejmuje kursy na kilku kolejnych stopniach zaawansowania,.

Kursy te uwzględniają specyfikę nastoletniego uczestnika. Zajęcia prowadzone są w nowoczesny sposób za pomocą tablicy interaktywnej która sprawia ze uczniowie bardziej zapamiętują nowe słownictwo i struktury gramatyczne.

W celu zachęcenia uczniów do nauki wprowadzamy element rywalizacji który zachęca uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Młodzież gimnazjalna

Kursy językowe dla młodzieży odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 min. Na zajęciach poruszamy problematykę, która jest interesująca dla młodych ludzi. Dzięki temu konwersacje mają naprawdę żywy charakter.

Duża ilość ćwiczeń w rozumieniu ze słuchu pozwala młodzieży w satysfakcjonujący sposób samodzielnie korzystać z kanałów obcojęzycznych TV. W program wplatane są też zagadnienia interdyscyplinarne, rozszerzające wiedzę słuchaczy z innych dziedzin.

Uczestnicy przygotowują również swoje własne projekty, co wymaga znacznego zaangażowania. Również wykorzystujemy do nauki najnowocześniejszą metodę bezpośrednią, która pozawala na osiągnięcie najlepszych rezultatów w najkrótszym czasie.
Ta grupa wiekowa to niezwykle wymagający odbiorca – sprostać ich oczekiwaniom może tylko zespół profesjonalistów, a do tego – entuzjastów,ludzi otwartych na świat i pragnących go zmieniać.

Często podczas zajęć trzeba odpowiedzieć uczniom na pytania wychodzące daleko poza bieżący temat lekcji. Ale takie wyzwania w Language School bardzo sobie cenimy. Na zajęciach uczniowie poznają tajniki egzaminu gimnazjalnego, by spokojnie i pewnie wejść do sali egzaminacyjnej.

Młodzież licealna

W zależności od poziomu zaawansowania oferujemy zajęcia konwersacyjne lub kursy maturalne.  Konwersacje w grupach comfort (4-6 osób) 2 razy w tygodniu po 60 minut lub 75 minut. Kursy maturalne w grupach standard (6-8 osób) 2 razy w tygodniu po 90 minut lub raz w tygodniu 90 min.

Program przygotowany przez egzaminatora maturalnego z uwzględnieniem corocznych zmian co z zapewnia przerobienie wszystkich zagadnień, których znajomość będzie wymagana na maturze z języka obcego. Słuchacze utrwalają zagadnienia gramatyczne i składniowe, powtarzają słownictwo związane ze wskazanymi tematami, a zadania typu maturalnego wykonują po to, by formuła egzaminu nie była zaskoczeniem.

Systematyczna praca w okresie 8 miesięcy zapewnia nie tylko właściwe przyswojenie wiedzy, ale również nabranie ufności, co do własnego powodzenia na tym tak ważnym w życiu młodego człowieka egzaminie. Jest nam bardzo miło, kiedy na początku czerwca przychodzą do Language School nasi absolwenci i chwalą się swoimi świetnymi ocenami.
Dla wszystkich kursantów przewidziana jest bezpłatna matura próbna.

Z NAMI ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI
z01 z02 z03 z04
Facebook
Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości